Messi po raz pierwszy w swojej karierze przegapił ćwierćfinał Ligi Mistrzów i został odwrócony 3 razy

0 Comments

W 1/8 finału Ligi Mistrzów Paryż prowadził 1:0 w pierwszej rundzie, a w drugiej rundzie również strzelił 1 gola w pierwszej połowie, ale upadł w ostatniej połowie godziny i przegrał 1:3 z łączny wynik 2-3 na zewnątrz.

Warto wspomnieć, że po raz pierwszy w karierze Koszulka Messi przez dwa kolejne sezony nie trafił do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

W zeszłym sezonie Liga Mistrzów 1/8 finału Barcelona przeciwko Paryżowi, Barcelona przegrała 1-4 w pierwszej rundzie, 1-1 w drugiej rundzie, Barcelona odpadła.

Messi przyjechał do Paryża w tym sezonie, ale Paryż został wyeliminowany z Ligi Mistrzów przez Real Madryt.

Messi osobiście doznał także 3 porażek w Lidze Mistrzów, kolejno przez Rzym, Liverpool i Real Madryt.

Ostatni raz Messi wygrał Ligę Mistrzów w 2015 roku. W ostatnich latach jego największym marzeniem zawsze było wygranie kolejnej Ligi Mistrzów, ale teraz wydaje się to bardzo trudne.